Iedvesmas pēcpusdiena “Uzņēmējdarbības NEveiksmes stāsti”
07.03.2017


 

Iedvesmas pēcpusdiena “Uzņēmējdarbības NEveiksmes stāsti”

Piektdien, 2017. gada 17. martā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Valmieras biznesa inkubatorā, Purva ielā 12a, Valmierā notiks iedvesmas pēcpusdiena “Uzņēmējdarbības NEveiksmes stāsti”. Pasākuma norises laiks 15.00-17.00.

Iedvesmas pēcpusdienā ar savu pieredzi dalīsies trīs pieredzējuši savas nozares speciālisti:

1. Valmieras biznesa inkubatora vadītājs Jānis Kļaviņš stāstīs par savu pieredzi un pieļautajām kļūdām, piedzīvojot Fontaine Delisnack bankrotu Jelgavā, analizēs tirgū jauna produkta Sīkstulis stagnāciju un zīmola Ugunsmute neveiksmes pašos uzņēmējdarbības sākumos.

2. Biznesa tehnoloģiju un inovāciju izstādes projekta „RIGA COMM” vadītājs Andris Breške dalīsies pieredzē, personīgajos novērojumos un secinājumos, kad mērķa sasniegšanas nolūkos nav izvēlēta īstā komanda, trūkst pieredzes, apsīkst enerģija turpināt iesākto un zūd izvirzītā mērķa fokuss.

3. Savukārt finanšu institūcijas “Altum” Valmieras reģionālā centra vadītāja Olita Untāla ir pieredzes bagāta uzņēmumu finanšu risku analizēšanā un kreditēšanā. Olita iepazīstinās ar signāliem, kuri būtu jāzina ikvienam uzņēmējam, lai prognozētu un novērstu finansiālu neveiksmi uzņēmējdarbībā.

Uz pasākumu aicināts ikviens interesents iepriekš reģistrējoties pasākumam līdz 14. martam LIAA mājaslapā – pasākumu sadaļā vai šeit. Dalība pasākuma ir bezmaksas.

Valmieras biznesa inkubatora pakalpojumi pieejami uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem 21 pašvaldībā, tostarp Valmierā, kā arī Mazsalacas, Rūjienas, Naukšēnu, Valkas, Apes, Alūksnes, Burtnieku, Strenču, Smiltenes, Gulbenes, Jaunpiebalgas, Raunas, Beverīnas, Priekuļu, Kocēnu, Pārgaujas, Līgatnes, Cēsu, Vecpiebalgas un Amatas novados.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Laura Zvaigzne
Projektu vadītāja
Valmieras biznesa inkubators
Biznesa inkubatoru departaments
 
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Purva iela 12a, Valmiera, LV-4201, Latvija
Mob. tālr.:+371 26431140
E-pasts: laura.zvaigzne@liaa.gov.lv      Atpakaļ