Konkursi un olimpiādes
05.05.2016


9.klases skolēns Kristers Vašils piedalījās pētniecisko konkursā “Latvijas baltkrievi. Pagātne un tagadne.” Kā balvu Kristers ieguva “Oskaru” un saņēma sertifikātu Jauno gadu sagaidīt Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Apsveicam Kristeru un sklotāju Mariju Grīnbergu, kā iedrošinātāju šim darbam un tā vadītāju.

 

 
Konkursi
 
N.p.k.
Konkurss
Skolēni, klase
Skolotājs
Vieta
1.       
“Heijā, matemātiķi”
Rolands Plass, 3.kl.
Māra Kovriga
 
2.       
 
Zane Malnača, 3.kl.
Māra Kovriga
 
3.       
5.Vidzemes reģiona pētniecisko darbu konkurss
Ansis Kondratjevs, 9.kl
Marija Grīnberga
A
4.       
 
Raivis Riekstiņš, 8.kl.
Marija Grīnberga
A
5.       
 
Zigmārs Plass, 9.kl.
Marija Grīnberga
A
6.       
“Vēsture ap mums”
Signija Baranovska, 9.kl.
Marija Grīnberga
 
7.       
“Gudrs vēl gudrāks ”
Signija Baranovska 9.kl.
Gunita Malnača
A
8.       
The 23rd EWC Eco – Panel Exibition Japānā
26  skolēni no 1.-9.klasei
Rigonda Slaidiņa
P
9.       
CBJC vizuālās un plastiskās mākslas radošā diena “Stilīgās mežģīnes”
Signija Baranovsk,a 9.kl.
Harita Auziņa, 7.kl.
Ralfs Miška, 9.kl.
Dāvis Kugrēns, 6.kl.
Arnita Rēdmane
P

 

Olimpiādes 2016.gadā
 
Np.k.
Vārds, uzvārds, klase
Olimpiāde
Skolotājs
Vieta
1.        
Signija Baranovska, 9.kl.
Bioloģija, novads
Inga Zariņa
I
2.        
Signija Baranovska
Bioloģija 38. valsts
Inga Zariņa
III
3.        
Signija Baranovska
Vēsture, novads
Vēsma Lapiņa
I
4.        
Signija Baranovska
Vēsture, 22. valsts
Vēsma Lapiņa
 
5.        
Signija Baranovska
Latv.val. , novads
Ieva Lejmalniece
II
6.        
Signija Baranovska
Informātika, nov.
Gunita Malnača
II
7.        
Signija Baranovska
Mājturība un tehn.
Arnita Rēdmane
 
8.        
Ansis Kondratjevs, 9.kl.
Latviešu val., nov.
Ieva Lejmalniece
 
9.        
Ansis Kondratjevs
Fizika, novads
Gunita Malnača
 
10.    
Zigmārs Plass, 9.kl.
Fizika, novads
Gunita Malnača
II
11.    
Jana Timofejeva, 9.kl.
Krievu val., novads
Maija Daugule
 
12.    
Kristers Vašils, 8.kl.
Latv.val., novads
Ieva Lejmalniece
 
13.    
Kristers Vašils
Ģeogrāfija, novads
Vēsma Lapiņa
 
14.    
Raivis Riekstiņš, 8.kl.
Ģeogrāfija, novads
Vēsma Lapiņa
A
15.    
Samanta Roslika, 8.kl.
Informātika, novads
Gunita Malnača
 
16.    
Harita Auziņa, 7.kl.
Informātika, novads
Gunita Malnača
 
17.    
Harita Auziņa
Mājturība un tehn.nov.
Arnita Rēdmane
III
18.    
Rihards Plass, 6.kl.
Angļu val., nov.
Marija Grīnberga
 
19.    
Rolands Plass, 3.kl.
Latv.val., novads
Māra Kovriga
 
20.    
Zane Malnača, 3.kl.
Matemātika, novads
Māra Kovriga
 
21.    
Tomass Briedis 2.kl.
Matemātika, novads
Vēsma Lapiņa
 
22.    
Tevita Stepulāne, 2.kl.
Latv.val., novads
Vēsma Lapiņa
 
23.    
Kārlis Malnačs, 1.kl.
Latv val., matem., nov.
Inga Neilande
 
  



      Atpakaļ