Raunas novads

ZAAO


62841

Godina izcilākos EKO laukumu darbiniekusGodina izcilākos EKO laukumu darbiniekus

SIA ZAAO (ZAAO) vērtības ir profesionāli darbinieki, kvalitatīvi pakalpojumi, izglītoti klienti un labāko ieejamo tehnoloģiju izmantošana. ZAAO lepojas ar stabilu kolektīvu un profesionāliem darbiniekiem. Izvērtējot gada laikā paveikto, EKO laukumu pārziņu un biroju-EKO laukumu speciālistu apmācību laikā īpaši tika godināti vairāki šo struktūrvienību darbinieki.

Pateicībā par godprātīgu un atbildīgu darba izpildi birojā-EKO laukumā Limbažos, par personisko ieguldījumu uzņēmuma kopējo mērķu īstenošanā un pozitīva tēla veidošanā Pateicības rakstu saņēma Evija Bramane. Par godprātīgu darba izpildi un par pievilcīgas darba vides veidošanu savā darba vietā Rūjienā apbalvota Inta Dubrovska. Pateicību par godprātīgu darba izpildi un par visintensīvāko darbu klientu apkalpošanā Valmieras Beātes ielas EKO laukumā saņēma Maija Rozenberga. Par godprātīgu un kvalitatīvu darbu izpildi klientu apkalpošanā sumināti arī Cēsu Lapsu ielas EKO laukuma darbinieki Ilze Tabūne un Egils Bērziņš.

Atgādinām, ka ZAAO darbības teritorijā kopumā darbojas 20 EKO laukumi jeb otrreizējai pārstrādei derīgu materiālu nodošanas laukumi, kuri veidoti ciešā sadarbībā ar pašvaldībām. Vairākos laukumos tiek nodrošinātas arī biroja funkcijas, lai klienti pēc iespējas tuvāk savai dzīvesvietai ērti varētu konsultēties un risināt ar atkritumu apsaimniekošanu saistītus jautājumus.

Informāciju sagatavoja:
Zane Leimane
SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste
Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201
Mob.tālr.:26610013
E-pasts: zane.leimane@zaao.lv 
Twitter.com/zaao_lv
Draugiem.lv/zaao
www.zaao.lv      Atpakaļ