79448

Puķu draugu saietā ieradīsies „100 darbi Latvijai” vēstneši – būs iespēja laimēt jūras ceļojumu
20.06.2017


 

Puķu draugu saietā ieradīsies „100 darbi Latvijai” vēstneši – būs iespēja laimēt jūras ceļojumu

Turpinās vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa Vidzemes un Latgales novadu svētkiem, un šoreiz tas ved uz Raunu. Sestdien, 15.jūlijā, vēstneši viesosies Latvijas Puķu draugu saietā „Raunā vasaras ziedos”. Laikā no plkst.12:00 līdz 15:00 viņi informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Spēles dalībnieki balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 22.jūlijam iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 24.jūlijā.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklē 10 Vidzemes un Latgales puses pilsētu svētkus. Uzvarētājs tiek izlozēts pēc katriem svētkiem un saņem jūras ceļojumu 4 personām.

Šogad vēstneši jau viesojās Kocēnos, Līgatnē, Amatas novada Skujenē, Saulkrastos, Valkā, un viņus vēl varēs sastapt:

  • 1. jūlijā – Balvos (Balvu novada svētkos)
  • 8. jūlijā – Priekuļos (Priekuļu novada svētkos)
  • 5. augustā – Limbažos (Limbažu pilsētas svētkos)
  • 12. augustā – Jaunpiebalgā (Jaunpiebalgas novada svētkos „Izvēlies Piebalgu!”)

SIA „ZAAO” īstenotā vides iniciatīva „100 darbi Latvijai” aicina ikvienu ceļā uz mūsu valsts pastāvēšanas simtgadi atstāt pēdas aiz sevis, paveicot kādu skaistu vides labiekārtošanas, izdaiļošanas vai izglītības darbu. Par visiem labajiem vides darbiem var uzzināt un savu darbu var pieteikt projekta mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

Papildus informācija:
Līga Ivanova
„100 darbi Latvijai” koordinatore
26464686      Atpakaļ