81447

Raunas novada dome aicina darbā sekretāri/-u
04.10.2017

Pienākumi:
Apmeklētāju pieņemšana, konsultēšana;
Ienākošās un izejošās korespondences apstrāde;
Saņemto dokumentu reģistrēšana un nogādāšana adresātiem;
Sagatavoto dokumentu noformēšana atbilstoši normatīvajiem aktiem;
Lietvedības darbu veikšana;
Domes sēžu protokolēšana, protokola sagatavošana;
Dokumentu arhīva kārtošana un saglabāšana;
Lietišķo tikšanos organizēšana;
Valsts un pašvaldību pakalpojumu vienotā klientu centra pakalpojumu nodrošināšana.

Prasības kandidātiem – izcilas saskarsmes prasmes, augsta profesionalitāte, precizitāte, prasme darboties ar biroja tehniku, spēja reaģēt nestandarta situācijās.

Piedāvājam:
Sociālās garantijas;
Stabilu atalgojumu;
Iespēju mācīties un paaugstināt savu kompetenci;
Dinamisku darba vidi;
Atsaucīgu kolektīvu.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 26. oktobrim uz e-pastu novadadome@rauna.lv , iesniegt personīgi Raunas novada domē, vai pa pastu- Vidzemes iela 2, Rauna, Raunas pagasts, Raunas novads, LV-4131. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamai atlases kārtai.