Raunas novads

Aktualitātes


84217

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” norisināsies 18.-19.maijā Valmieras kultūras centrā
19.02.2018


 

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” norisināsies 18.-19.maijā Valmieras kultūras centrā

Šogad “Vidzemes Uzņēmēju dienas” norisināsies 18.-19.maijā Valmieras kultūras centrā. Pasākuma programmā plānotas izstādes, biznesa forumi un plaša kultūras programma, kā arī kustības Latvijas labums aktivitātes. Ar saviem darinājumiem un piedāvājumiem apmeklētājus iepazīstinās skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas. Valmierā “Vidzemes Uzņēmēju dienu” laikā, skolēniem būs iespēja gūt gan tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas pieredzi, gan iedvesmoties turpmākai darbībai.  

Piedaloties izstādē, uzņēmējiem ir iespēja iepazīstināt ar savu produkciju un pakalpojumiem. Savukārt Biznesa forumos ikviens aicināts uzzināt jaunumus par uzņēmējdarbībā aktuāliem jautājumiem, kā arī dibināt jaunus kontaktus, tiekoties ar citiem uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.  

Pieteikšanās dalībai izstādē iespējams līdz 2018.gada 30. martam, sūtot pieteikumus uz e-pastu valmiera@chamber.lv, faksu 64281214 vai iesniedzot personīgi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļā Stacijas ielā 26, Valmierā. Plašāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 20264530. Aktuālā informācija, kā arī pieteikums – līgums pieejams mājaslapā www.vidzemeizstade.lv.
      Atpakaļ